Hizmetlerimiz

Ekopark Otomasyon Hizmet Portföyü

SATIŞ

nice-kit-urunler
Nice SPA Markasının Kocaeli Bölge bayiidir. Ürün gamında Nice SPA’nın üretmiş olduğu tüm ürün grupları yer almaktadır. Ekopark Otomasyon,Nice marka tüm Otomatik kapı motorları, otomatik bahçe kapısı motorları, otomatik kepenk motorları, otomatik bariyer, mantar bariyer, otomatik panjur ve perde sistemleri ile beraber bunların tüm ekipmanları, yedek parçalarının temini ve satışını yapmaktadır. Ayrıca Otomatik geçiş sistemi (OGS – HGS )kurulması gereken yerlerde kullanılacak tüm ekipmanların da satışı ve dağıtımı yapılmaktadır. OGS sistemlerinde kullanılan yazılım, kontrol paneli, RFID anten ve RFID etiket gibi tüm ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmektedir. Turnike ve Kontrollü Geçiş Sitemlerine kullanılan farklı tür ve ebatta turnikeler ile bunların kurulumda kullanılan akıllı kart okuyucular,parmak izi okuyucular, geçiş kontrol yazılımları ile akıllı kartlar da firmamızın ürün portföyü dahilindedir. Güvenlik Sistemleri için gerekli olan Güvenlik Kamerası ve farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitli DVR kaytı cihazları ve aynı zamanda günümüzde yaygınlaşmaya başlayan kaydedici araç kameraları da bulunmaktadır.Otoparklar veya diğer trafiğe açık olan alanlarda kullanılmak üzere firmamızın satışını yaptığı Trafik malzemelerinin içinde farklı tür ve ebatta kauçuk hız kesiciler, trafik konileri, aluminyum ve plastik reflektörlü yol butonları delinatörler, uyarı dikmeleri ve diğer otopark ürünleri bulunmaktadır.Özel Otopark veya yol girişlerine monte edilen mantar bariyerler de firmamızın ürünleri arasındadır.

PROJELENDİRME

Ekopark Otomasyon , yapılması istenen proje için keşif yapıldıktan sonra tüm proje en ince ayrıntısına kadar detaylandırılır.
Yapılacak olan işin boyutuna göre proje detayları değişkenlik gösterebilir. Basit bir güvenlik kamera sisteminden başlayıp karmaşık otopark bariyer ve
güvenlik sistemlerine ve güneş enerjisi ile çalışan otomatik bahçe kapılarından, tüm evinizi tek kumanda ile yönetebileceğiniz komple nice sistemlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede projelendirme ve uygulama hizmeti vermekteyiz.

Ekopark Otomasyon güvencesi ve kalitesi ile her tür otomatik bariyer, otomatik kayar kapılar, uzaktan kumanda ile açılan bahçe ve garaj kapıları ve güvenlik sistemlerinde profesyonel hizmet vermekteyiz.

projelendirme

MONTAJ

projelendirme
Ekopark Otomasyon satışını yaptığı tüm Nice ürünlerinin ve diğer otomatik kapı, otomatik kepenk, otomatik bariyer ve güvenlik sistemlerinin uzman teknik personeli ile montajını da gerçekleştirmektedir. Firmamızdan satın almış olduğunuz montaj gerektiren tüm ürünler için profesyonel montaj hizmeti verilir. Dünyada kalitesini ispatlamış Nice SPA, LG, SAMSUNG ve SONY gibi markaların satışını yapan binlerce dağıtım noktası bulabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünün sizlere uzun yıllar sorunsuz bir şekilde hizmet verebilmesinin temel şartlarından biri de ürünlerin hizmet vereceği bölgeye kusursuz ve profesyonel bir şekilde montajından geçer. Gelişigüzel monte edilmiş ve işçilik detayı atlanmış ürünler çok kısa bir süre içinde arıza yapabilir yada üretici firmanın vermiş olduğu garanti süresinden daha önce kullanılmaz duruma gelebilirler. Ekopark Otomasyon satış sonrası vermiş olduğu montaj hizmetlerinde konusunda profesyonel olan teknik kadrosu ile gerek bina içi gerekse bina dışı çalışmalarda kusursuz işçilik ve sorunsuz kullanım garanti eder. Montaj kalitesi bir ürünün kullanım ömrünü doğrudan etkileyen en önemli faktördür.

SERVİS

Yıllar boyu güvenle kullanabileceğiz Nice ürünleri ve diğer otomatik kapı, otomatik bariyer sistemleri ve güvenlik sistemlerinin sizlere daha kaliteli ve sorunsuz hizmet verebilmesi için periyodik olarak bakıma ihtiyaçları vardır.

Zamanında gerekli bakımları yapılmayan sistemlerin günün birinde arıza yapması kaçınılmaz sondur. Firmamız satmış olduğu tüm ürün gruplarının periyodik bakım, arıza tespiti, servis hizmeti, parça değişimi hizmetlerini uzman personeli ile kusursuz bir şekilde vermektedir.

Servis ihtiyacınız olduğunda firmamızı güvenle arayabilirsiniz.

projelendirme

YEDEK PARÇA

projelendirme
Ekopark Otomasyon satışını yapmış olduğu Nice otomatik kapı sistemleri, Nice otomatik bariyer sistemleri ve diğer otomatik kepenk, bahçe kapısı ve güvenlik sistemlerinin yedek parça ve aksesuarlarının büyük bir kısmını deposunda sürekli olarak bulundurur.

Yedek parça ihtiyacı olduğunda müşteriler bekletilmeden ihtiyaçları giderilir.
Özellikle Nice ürünlerinde en kapsamlı yedek parça çeşitliliğine ve stoğuna sahip yetkili bayi olmaktan gurur duyar.