Satış

Otomasyon ÜrünleriSatışı

Nice SPA Markasının Kocaeli yetkili bayiidir. Ürün gamında Nice SPA’nın üretmiş olduğu tüm ürün grupları yer almaktadır. Ekopark Otomasyon, Nice marka tüm Otomatik kapı motorları, otomatik bahçe kapısı motorları, otomatik kepenk motorları, otomatik panjur ve perde sistemleri ile beraber bunların tüm ekipmanları, yedek parçalarının temini ve satışını yapmaktadır.

Ayrıca Otomatik geçiş sistemi (OGS – HGS )kurulması gereken yerlerde kullanılacak tüm ekipmanların da satışı ve dağıtımı yapılmaktadır. OGS sistemlerinde kullanılan yazılım, kontrol paneli, RFID anten ve RFID etiket gibi tüm ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmektedir.

Turnike ve Kontrollü Geçiş Sitemlerine kullanılan farklı tür ve ebatta turnikeler ile bunların kurulumda kullanılan akıllı kartt okuyucular, parmak izi okuyucular, geçiş kontrol yazılımları ile akıllı kartlar da firmamızın ürün portföyü dahilindedir.

Güvenlik Sistemleri için gerekli olan Güvenlik Kamerası ve farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitli DVR kaytı cihazları ve aynı zamanda günümüzde yaygınlaşmaya başlayan kaydedici araç kameraları da bulunmaktadır.

Otoparklar veya diğer trafiğe açık olan alanlarda kullanılmak üzere firmamızın satışını yaptığı Trafik malzemelerinin içinde farklı tür ve ebatta kauçuk hız kesiciler, trafik konileri, aluminyum ve plastik reflektörlü yol butonları delinatörler, uyarı dikmeleri ve diğer otopark ürünleri bulunmaktadır.

Özel Otopark veya yol girişlerine monte edilen mantar bariyerler de firmamızın ürünleri arasındadır.