Otomatik Garaj Kapıları

Günümüzde güvenliğin yanında konfor da insanlar için çok önemli hale gelmiştir. Bunun için otomatik garaj kapıları üretilmiştir. Öyle ki hem güvenlikli olup hem de otomatik olarak açılan otomatik garaj kapılarını kim tercih etmez ki? Gecenin bir vakti aracınızla gelip garaj kapısını sadece bir tuşla açabilecek böylece aracınızdan inmek zorunda kalmayacaksınız. İşte kullanıcısına bu konforu yaşatmak isteyen üretici firmalar ‘’ Ekopark Otomasyon’’ aracılığıyla bu konforu müşterilerine ulaştırmaktadırlar.

Otomatik garaj kapıları güvenlikli, emniyetli, konforlu ve mükemmel dizayna sahip olmasının yanında güvenlik sertifikalarına da sahiptir. Otomatik garaj kapıları kumanda ile kontrol edilmekte olup bu kumandaların şifreli olanları da mevcut bulunmaktadır. Gün içerisinde sık kullanıma uygun olarak sağlam üretilmiştir. Kayışlı sistem sayesinde oldukça sessiz çalışabilmektedir. Otomatik garaj kapısının durdurma ve hızlandırma seçenekleri de mevcuttur. Bu hızlanma ve durdurma özellikleri garaj kapısının özelliğine göre değişebilmektedir. Sık kullanıma karşı motorunda herhangi bir ısınma oluşmaz. Otomatik garaj kapıları,  otomatik kapanma özelliğine sahip olup istenildiğinde ayarlanabilen zaman aralığında otomatik olarak kapanabilmektedir. Kapı otomatik olarak kapandığı esnada herhangi bir nesneye bir baskı oluşması ya da mekanik bir zorlanmaya karşı onu engelleyen nesneye karşı ileri veya geri hareket edebilmektedir. Herhangi bir aksilik yaşanması durumunda ise bünyesinde bulunan ipli sistem sayesinde garajın içerisinden, halatlı sistem sayesinde garajın dışarısından ya da anahtar ile açılabilmektedir. Otomatik garaj kapıları, garaj kapısından uzak olunduğu durumlarda açık ya da kapalı olduğunu kontrol etmek için uzaktan kumanda üzerinde bulunan ikaz butonları kullanılabilmektedir. Şayet kapı açıksa kırmızı LED ışık, kapı kapalı ise yeşil LED ışık yanmaktadır.

Otomatik garaj kapıları oldukça fazla güvenli sistemlerle donatılmıştır. Garaj kapısı kapandığında yukarı karşı itmelere karşı da duyarlı olup istenmeyen açılmalara, hırsızlık gibi durumlara karşı oldukça emniyetli olarak üretilmiştir. Öyle ki kapı kapandığında açılmaya karşı üretilmiş emniyet motor rayının üzerindeki yuvaya oturur ve yukarıya karşı itilmelerde kesinlikle açılmaz.

Otomatik garaj kapılarının montajı satıcı firma tarafından yapılmakta olup 2 yıl garanti kapsamındadır. Ayrıca yedek parçaları mevcut olup istenildiği durumlarda temin edilebilmektedir.garaj kapısı motoru fiyatı  kapimotoru.com satın alabilirsiniz

Bizlerle BURADAN iletişime geçebilirsiniz