Otomatik Garaj Kapıları

Günümüzde güvenliğin yanında konfor da insanlar için çok önemli hale gelmiştir. Bunun için otomatik garaj kapıları üretilmiştir. Öyle ki hem güvenlikli olup hem de otomatik olarak açılan otomatik garaj kapılarını kim tercih etmez ki? Gecenin bir vakti aracınızla gelip garaj kapısını sadece bir tuşla açabilecek böylece aracınızdan inmek zorunda kalmayacaksınız. İşte kullanıcısına bu konforu yaşatmak isteyen üretici firmalar ‘’ Ekopark Otomasyon’’ aracılığıyla bu konforu müşterilerine ulaştırmaktadırlar.

Otomatik garaj kapıları güvenlikli, emniyetli, konforlu ve mükemmel dizayna sahip olmasının yanında güvenlik sertifikalarına da sahiptir. Otomatik garaj kapıları kumanda ile kontrol edilmekte olup bu kumandaların şifreli olanları da mevcut bulunmaktadır. Gün içerisinde sık kullanıma uygun olarak sağlam üretilmiştir. Kayışlı sistem sayesinde oldukça sessiz çalışabilmektedir. Otomatik garaj kapısının durdurma ve hızlandırma seçenekleri de mevcuttur. Bu hızlanma ve durdurma özellikleri garaj kapısının özelliğine göre değişebilmektedir. Sık kullanıma karşı motorunda herhangi bir ısınma oluşmaz. Otomatik garaj kapıları,  otomatik kapanma özelliğine sahip olup istenildiğinde ayarlanabilen zaman aralığında otomatik olarak kapanabilmektedir. Kapı otomatik olarak kapandığı esnada herhangi bir nesneye bir baskı oluşması ya da mekanik bir zorlanmaya karşı onu engelleyen nesneye karşı ileri veya geri hareket edebilmektedir. Herhangi bir aksilik yaşanması durumunda ise bünyesinde bulunan ipli sistem sayesinde garajın içerisinden, halatlı sistem sayesinde garajın dışarısından ya da anahtar ile açılabilmektedir. Otomatik garaj kapıları, garaj kapısından uzak olunduğu durumlarda açık ya da kapalı olduğunu kontrol etmek için uzaktan kumanda üzerinde bulunan ikaz butonları kullanılabilmektedir. Şayet kapı açıksa kırmızı LED ışık, kapı kapalı ise yeşil LED ışık yanmaktadır.

Otomatik garaj kapıları oldukça fazla güvenli sistemlerle donatılmıştır. Garaj kapısı kapandığında yukarı karşı itmelere karşı da duyarlı olup istenmeyen açılmalara, hırsızlık gibi durumlara karşı oldukça emniyetli olarak üretilmiştir. Öyle ki kapı kapandığında açılmaya karşı üretilmiş emniyet motor rayının üzerindeki yuvaya oturur ve yukarıya karşı itilmelerde kesinlikle açılmaz.

Otomatik garaj kapılarının montajı satıcı firma tarafından yapılmakta olup 2 yıl garanti kapsamındadır. Ayrıca yedek parçaları mevcut olup istenildiği durumlarda temin edilebilmektedir.garaj kapısı motoru fiyatı  kapimotoru.com satın alabilirsiniz

Bizlerle BURADAN iletişime geçebilirsiniz

Bahçe Kapısı Motorları

bahçe kapısı motoru
Dairesel kapı motorları, günümüz teknolojisine son derece uygun olarak yapılmış olup bahçe kapısı motoru olarak da kullanılabilmektedir. Dairesel kapı motorları dairesel bahçe kapısı motoru olarak da pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Dairesel kapı motoru bahçe kapısı motoru olarak kullanılabilmesinin yanında, pek çok toplu konutta, bu konutların garajlarının girişleri ve bahçe girişlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Günümüzde güvenlik çok önemlidir. Bunun için pek çok güvenlik önlemi alınmakta ve bu yönde hizmetler geliştirilmektedir. Ortak kullanılan alanlarda özellikle toplu konutların güvenliğinde giriş ve çıkışları kontrol etmek çok önemlidir. Bunu sağlamak içinse bahçe kapısı motorları tercih edilmektedir. Bahçe kapısı motorları hem kullanım kolaylığı açısında hem de güvenliği sağlamak açısından çok önemli bir yer teşkil etmektedir. Bu gibi nedenlerle dairesel kapı motorları tercih nedeni olmakta ve birçok alanda kullanılmaktadır.

‘’Ekopark Otomasyon’ tarafından müşterilere sunulan ve dairesel bahçe kapısı motoru olarak da talep gören dairesel kapı motorları sık olarak kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Belli bir akım, hız, ağırlık ve kanat genişliğine sahip olup dairesel bahçe kapısı motoru olarak kullanıldığında ise kullanıldığı ortama son derece uyum göstermektedir. Dairesel kapı motoru otomatik olarak çalışır ve orta hızda açılma özelliğine sahiptir.

Özellikler:

Dairesel bahçe kapısı motoru olarak da kullanıma açık olan dairesel kapı motorlarının özellikleri aşağıdaki gibidir;

– Yavaş başla, yavaş dur özelliğine sahiptir.

-Dairesel kapı motoru hem açılışta hem de kapanışta kullanıcı tarafından kilitlenme özelliği bulunmaktadır.

-Otomatik uzaktan kumanda ile kontrol edilir ve bu kumanda sayesinde kullanıcıya rahatlık ve pratiklik sağlar.

-Kartlı geçiş, şifreli geçiş, parmak izi okuma, plaka okuma, otomatik geçiş sistemi ve kartlı geçiş sistemi (OGS-KGS) parmak izi okuma ve kütle dedektorü gibi sistemler de bünyesinde mevcuttur.

-Tüm Nice Uzaktan Kumandalar ile kontrol altına alınabilirler.

-Dairesel kapı motorlarının içinde belli bir sayıda bulunan nice uzaktan kumanda istenildiği takdirde çoğaltılabilir.

-Elektrik kesintilerinde ise sorunsuz olarak kontrol edilebilmesi için kilidi bulunmakta bu gibi durumlarda elle kontrol edilebilmektedir.

-Motorun çalıştığını gösteren sürekli yanıp sönen  nice flaşör lamba bulunmaktadır.

Dairesel kanatlı kapı olarak açılıp kapanabilmektedir.

-İhtiyaç duyulduğu durumlarda yedek parçaları mevcuttur.online alışveriş sitemiz kapimotoru.com ziyaret edebilirsiniz

Dairesel kapı motorlarının montaj ve arıza durumları ‘’Ekopark Otomasyon’’ tarafından giderilmektedir.

 

otomatik kapı kocaeli,otomatik kapı gebze,kanatlı kapı motoru,sapanca otomatik kapı