Bahçe Kapısı Motorları

bahçe kapısı motoru
Dairesel kapı motorları, günümüz teknolojisine son derece uygun olarak yapılmış olup bahçe kapısı motoru olarak da kullanılabilmektedir. Dairesel kapı motorları dairesel bahçe kapısı motoru olarak da pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Dairesel kapı motoru bahçe kapısı motoru olarak kullanılabilmesinin yanında, pek çok toplu konutta, bu konutların garajlarının girişleri ve bahçe girişlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Günümüzde güvenlik çok önemlidir. Bunun için pek çok güvenlik önlemi alınmakta ve bu yönde hizmetler geliştirilmektedir. Ortak kullanılan alanlarda özellikle toplu konutların güvenliğinde giriş ve çıkışları kontrol etmek çok önemlidir. Bunu sağlamak içinse bahçe kapısı motorları tercih edilmektedir. Bahçe kapısı motorları hem kullanım kolaylığı açısında hem de güvenliği sağlamak açısından çok önemli bir yer teşkil etmektedir. Bu gibi nedenlerle dairesel kapı motorları tercih nedeni olmakta ve birçok alanda kullanılmaktadır.

‘’Ekopark Otomasyon’ tarafından müşterilere sunulan ve dairesel bahçe kapısı motoru olarak da talep gören dairesel kapı motorları sık olarak kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Belli bir akım, hız, ağırlık ve kanat genişliğine sahip olup dairesel bahçe kapısı motoru olarak kullanıldığında ise kullanıldığı ortama son derece uyum göstermektedir. Dairesel kapı motoru otomatik olarak çalışır ve orta hızda açılma özelliğine sahiptir.

Özellikler:

Dairesel bahçe kapısı motoru olarak da kullanıma açık olan dairesel kapı motorlarının özellikleri aşağıdaki gibidir;

– Yavaş başla, yavaş dur özelliğine sahiptir.

-Dairesel kapı motoru hem açılışta hem de kapanışta kullanıcı tarafından kilitlenme özelliği bulunmaktadır.

-Otomatik uzaktan kumanda ile kontrol edilir ve bu kumanda sayesinde kullanıcıya rahatlık ve pratiklik sağlar.

-Kartlı geçiş, şifreli geçiş, parmak izi okuma, plaka okuma, otomatik geçiş sistemi ve kartlı geçiş sistemi (OGS-KGS) parmak izi okuma ve kütle dedektorü gibi sistemler de bünyesinde mevcuttur.

-Tüm Nice Uzaktan Kumandalar ile kontrol altına alınabilirler.

-Dairesel kapı motorlarının içinde belli bir sayıda bulunan nice uzaktan kumanda istenildiği takdirde çoğaltılabilir.

-Elektrik kesintilerinde ise sorunsuz olarak kontrol edilebilmesi için kilidi bulunmakta bu gibi durumlarda elle kontrol edilebilmektedir.

-Motorun çalıştığını gösteren sürekli yanıp sönen  nice flaşör lamba bulunmaktadır.

Dairesel kanatlı kapı olarak açılıp kapanabilmektedir.

-İhtiyaç duyulduğu durumlarda yedek parçaları mevcuttur.online alışveriş sitemiz kapimotoru.com ziyaret edebilirsiniz

Dairesel kapı motorlarının montaj ve arıza durumları ‘’Ekopark Otomasyon’’ tarafından giderilmektedir.

 

otomatik kapı kocaeli,otomatik kapı gebze,kanatlı kapı motoru,sapanca otomatik kapı

nice-otomatik-kapi-1

Nice Otomatik Bahçe Kapısı sistemleri ile hayatınıza konfor katın. Aracınızda bulunduracağınız uzaktan kumandanız ile kapınız kolayca açılıyor ve siz geçişinizi tamamladığınızda gözünüz arkada kalmıyor. Nice sistemleri akıllıdır. Geçiş işleminin ardından emniyetiniz için kapınız tekrar emniyetli bir şekilde kapanıyor. Açılış ve kapanış esnasında farklı hız kademelerine sahip olan sistem aynı zamanda sensörler yardımı ile sizin gözünüz kulağınız oluyor. Eğer kapı kanatları arasında bir nesne algılarsa otomatik olarak nesnenin o bölgeden uzaklaşmasını bekliyor, Aracınız ile geldiniz ve kapınızı açtınız , fakat tam kapıda iken aracınız ile durmanız gerekti, hiç sorun değil, Nice Otomatik kapı sistemleri son derece akıllı bir hizmetkar gibi sizi saygıyla bekler ve siz kapıdan çekildiğinizde usulca görevini tamamlar.

Nice Otomatik kapı sistemleri geniş ürün yelpazesi  ile ve farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunar. Değerli konutunuz Nice kalitesi ve güvencesini hakediyor. Onu bu konfordan mahrum etmeyin. Ekopark Otomasyon Nice Kocaeli Yetkili Bayi.